چهارشنبه ۲۳ آبان ۹۷ | ۲۳:۴۸:۲۴
خانه / طرح رفع موانع کسب‌وکارهای اینترنتی

طرح رفع موانع کسب‌وکارهای اینترنتی

سیده فاطمه حسینی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به نشست عصر امروز (شنبه) کمیته اقتصاد دانش‌بنیان کمیسیون اقتصادی با انجمن کسب‌وکار های اینترنتی، از بررسی طرحی در رابطه با این حوزه در مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد.

وی اضافه کرد: طرحی در کمیته دانش‌بنیان کمیسیون اقتصادی در این حوزه در حال بررسی است و بنا داریم در این زمینه با افراد متعددی صحبت کنیم؛ همچنان‌که تاکنون بازدیدهایی از این نوع کسب‌وکارها داشته‌ایم.


نماینده مردم تهران در مجلس همچنین گفت: در دوره اول برای بررسی طرح پیشنهادی مرکز پژوهش‌های مجلس با حضور هشت نفر از اساتید و صاحب‌نظران این حوزه به بررسی این طرح در کمیته اقتصاد دانش‌بنیان پرداختیم و در مرحله بعد در نظر داریم جلساتی برای بررسی مشکلات در این حوزه برگزار کنیم.


حسینی با اشاره به بررسی خلاء‌های قانونی موجود و نیاز به نظارت بر آیین نامه‌های مصوب دولت در این باره در جلسه امروز، افزود: عمده مشکلات و موانعی که در این حوزه بحث شد در این محور بود که حداقل مداخله دولتی از منظر تفسیر قوانین در این بخش وجود داشته باشد.


نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: موانع گوناگون در زمینه تأمین مالی کسب مجوزهای قانونی، بیمه و مالیات و عدم آشنایی مجریان و ناظران قانون با این نوع از شرکت‌ها و کسب و کارها از جمله مشکلات آنهاست.


حسینی تصریح کرد: در این جلسه مقرر شد جهت دریافت نظرات و شنیدن مطالبات و مشکلات در کمیته اقتصاد دانش‌بنیان کمیسیون اقتصادی با حضور ذی‌نفعان و ذی‌ربطان این حوزه اعم از شرکت‌های پیشرو و شرکت‌هایی که با عدم موفقیت مواجه شدند و شرکت‌های خرد و متوسط جلسه‌ای تشکیل شود تا در صورت نیاز قانون فعلی اصلاح یا قانون‌گذاری جدید اعمال شود و در صورت نیاز از ابزارهای نظارتی در راستای اجرای قوانین استفاده شود.


انتهای پیام

تگ ها: طلوع آنلاين , طلوع نیوز , طلوع , toloonline , toloonline.ir , ويدئو روز , ويدئوي جديد , فيلم روز , فيلم جديد , فيلم ديدني , درآمد , ويدئوي داغ , فيلم داغ , کليپ روز , کليپ ديدني , کليپ جذاب , فيليمتو , filimto , جذاب , ديدني , تماشايي , فيلم , کليپ , طنز , خنده , خنده دار ,

همچنین ببینید

d8a2d8aad8b4 d8b3d988d8b2db8c daafd8b3d8aad8b1d8afd987 d8afd8b1 d8a8d8a7d8b2d8a7d8b1 d8aad987d8b1d8a7d986 - آتش سوزی گسترده در بازار تهران

آتش سوزی گسترده در بازار تهران

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حریق گسترده در …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *