دوشنبه ۲ بهمن ۹۶ | ۲۳:۲۶:۳۷
خانه / خبر روز / خبر سیاسی / صدیقی: با روحیه لیبرالی نمی‌توان خلاءهای مملکت را پر کرد

صدیقی: با روحیه لیبرالی نمی‌توان خلاءهای مملکت را پر کرد

57325791 - صدیقی: با روحیه لیبرالی نمی‌توان خلاءهای مملکت را پر کرد

به گزارش ایسنا، خطیب نماز جمعه این هفته تهران با بیان اینکه این مملکت با انقلاب، استقلال یافته است و می‌تواند مشکلات را حل کند، خاطرنشان کرد: روحیه لیبرالی و اشرافی هیچگاه برای جامعه مفید نبوده و امروز نیز با این روحیه نمی‌توان خلاءهای مملکت را پر کرد.

وی اغتشاشات اخیر را حادثه‌ای عبرت‌انگیز برشمرد و گفت: فتنه را باید آرزو کرد چرا که در دوران فتنه می‌توان منافقان را شناخت و سطح دوست و دشمن روشن می‌شود.


امام جمعه موقت تهران با اشاره به تحلیل مقام معظم رهبری از حوادث اخیر در کشور، تصریح کرد: اغتشاشات اخیر توسط عوامل بیرونی طراحی شده بود و سازمان یافته بود که عوامل آن شیطان بزرگ و صهیونیست‌ها با پول عربستان سعودی بود و منافقین آدم‌کش نیز پادوی اینها شدند.


ادامه دارد

تگ ها: طلوع آنلاين , طلوع نیوز , طلوع , toloonline , toloonline.ir , ويدئو روز , ويدئوي جديد , فيلم روز , فيلم جديد , فيلم ديدني , درآمد , ويدئوي داغ , فيلم داغ , کليپ روز , کليپ ديدني , کليپ جذاب , فيليمتو , filimto , جذاب , ديدني , تماشايي , فيلم , کليپ , طنز , خنده , خنده دار ,

همچنین ببینید

d8add985d984d987 d8a8d8a7 da86d8a7d982d988 d8a8d987 2 d8b1d988d8add8a7d986db8c d8afd8b1 d982d985 - حمله با چاقو به 2 روحانی در قم

حمله با چاقو به ۲ روحانی در قم

رکنا: مهدی کاهه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قم در رابطه با حمله یک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *